• Ново
Екена Милворк 62 Долна Ширина 3 8 Горна Ширина 5 8 Ж 3 8 П Бедфорд Кросхед

Екена Милворк 62 Долна Ширина 3 8 Горна Ширина 5 8 Ж 3 8 П Бедфорд Кросхед

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Ремоделатори, градители и сопственици на куќи кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавање на поголема привлечност за тротоарите на надворешноста на домот, треба да размислат за вкрстени глави. Вкрстените глави се големи обвивки кои обично се поставуваат на врвот на прозорецот, вратата или големиот влез. Изработени од лесен, но издржлив полиуретан со висока густина, вкрстените глави се лесни за инсталирање за секој. Слободно изберете од неверојатен избор на големини и стил што ќе одговара на вашите потреби на проектот. Доаѓа фабрички подготвен и подготвен за сликање. Лесно инсталирајте го со целосно врзано лепило или клинци. Совршен за надворешни и внатрешни апликации. Составен од полиуретан со висока густина, што го прави издржлив, но лесен производ. Непропустливи за природни елементи. Прилагодете со клучни камења, пиластри и педименти за извонреден изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи
  • Ново
Оценка на клиентот:

4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1919.20