• Ново
5 8W 14D 14 H Karrillo Архитектонски Одделение Пвц Заграда

5 8W 14D 14 H Karrillo Архитектонски Одделение Пвц Заграда

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Без разлика дали станува збор за нова градба, ремоделирање, историска реставрација или само додавање на посебен допир, нашите пвц загради нудат карактеристичен декоративен елемент со импресивна убавина. Пвц нуди јасни детали и водоотпорна издржливост за внатрешни и надворешни апликации. Изберете од реплицирани гроздобер дизајни, популарни класични профили или нови модерни силуети кои сигурно ќе одговараат на секој стил. Пвц загради може да се користат и за внатрешни и за надворешни проекти. Цврстите пвц загради се совршени за под влезот, тремот или покривот. Лесни, издржливи и лесни за инсталирање, пвц корбелите траат цел живот. Декоративните пвц корбели и загради доаѓаат во тони различни стилови и многу големини. Произведени со шуплив грб, овие загради и корбели се инсталираат за неколку минути. Рачно собрани и изшкуркани, нашите бели пвц загради пристигнуваат подготвени за сликање.

Карактеристики

Производи во категоријата

30W 1 2H 1 2P Класична Полица
  • Ново
Оценка на клиентот:

30W 1 2H 1 2P Класична Полица

Овие полици се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни аплик

DEN 1535.84
7 8W 7 8D 34 H Дојдете Лист Опкружувачки
  • Ново
Оценка на клиентот:

7 8W 7 8D 34 H Дојдете Лист Опкружувачки

Овие основи на камен се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декорати�

DEN 1919.20