• Ново
3П 3 Ч Внатрешно Обликување На Аголот

3П 3 Ч Внатрешно Обликување На Аголот

Buyers rating:
DEN 135.20

Износ

Круна калапи додава убава завршница на елегантни соби. За да го добиете овој изглед, едноставно ќе ангажирате професионалец за да ги дознаете и инсталирате сите комплицирани намалувања на митра. Ова ги направи трошоците за обликување на круната поскапи бидејќи овој метод може да биде трудоинтензивен. Не повеќе. Нашите обликувани внатрешни и надворешни агли ја прават инсталацијата ветре. Кажете им збогум на митрите со НАШИТЕ САМОСТОЈНИ агли и спојки. Инсталирајте калапи за круна за неколку минути, а не за денови. Убаво се совпаѓа со профилот на обликување. Инсталирајте круна без едно намалување на митра. Најдобар избор за инсталирање на обликување на круната. Може да се залепи или прикован. Фабрички подготвен и подготвен за вашата боја.

Карактеристики

Производи во категоријата

4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи
  • Ново
Оценка на клиентот:

4 Х 1 2 Стр 3 8 Ф 1 2 Л Кент Круна Калапи

Зголемете ја вредноста на вашиот дом и трансформирајте го обичниот во интересен со над 400 дизајни, имаме

DEN 1919.20