• Ново
6W 120H 2 P Подигнат Панел Пвц Пиластер w Стандарден Капитал И База

6W 120H 2 P Подигнат Панел Пвц Пиластер w Стандарден Капитал И База

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Нашите пиластри се висококвалитетни пвц направени за да личат на шармот на дрвото, но без влошување и одржување. Тие лесно се инсталираат со стандардни алатки и имаат мазна бела завршница за бојадисување за јасен полиран изглед. Совршен за внатрешна и надворешна употреба, особено погоден за влажни или влажни подрачја ранливи на тешки временски услови, солена вода и избледување поради сончева светлина. Целосно прилагодлива висина и ширина. Многу архитектонски дизајни за да одговараат на стилот на вашиот дом. Издржлив материјал кој нема да гребе или вдлабне, совршен за надворешни апликации. Достапно во десетици големини. Водоотпорен, без мувла или мувла. Подготовката за боја е минимална и не е потребно брусење.

Карактеристики

Производи во категоријата

30W 1 2H 1 2P Класична Полица
  • Ново
Оценка на клиентот:

30W 1 2H 1 2P Класична Полица

Овие полици се навистина уникатни во дизајнот и функцијата Првенствено се користи во декоративни аплик

DEN 1535.84
1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4 W 1 4 H 3 4 P Горлин Онлеј, Лево

Нашите апликации и онлеи се совршени акцентни парчиња за кабинети, мебел, камини, тавани и многу повеќе..

DEN 3.00