• Ново
Екена Милворк 90 Долна Ширина 3 8 Горна Ширина 5 8 Ж 3 8 П Бедфорд Кросхед

Екена Милворк 90 Долна Ширина 3 8 Горна Ширина 5 8 Ж 3 8 П Бедфорд Кросхед

Buyers rating:
DEN 446.24

Износ

Ремоделатори, градители и сопственици на куќи кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавање на поголема привлечност за тротоарите на надворешноста на домот, треба да размислат за вкрстени глави. Вкрстените глави се големи обвивки кои обично се поставуваат на врвот на прозорецот, вратата или големиот влез. Изработени од лесен, но издржлив полиуретан со висока густина, вкрстените глави се лесни за инсталирање за секој. Слободно изберете од неверојатен избор на големини и стил што ќе одговара на вашите потреби на проектот. Доаѓа фабрички подготвен и подготвен за сликање. Лесно инсталирајте го со целосно врзано лепило или клинци. Совршен за надворешни и внатрешни апликации. Составен од полиуретан со висока густина, што го прави издржлив, но лесен производ. Непропустливи за природни елементи. Прилагодете со клучни камења, пиластри и педименти за извонреден изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

3 4 W 3 4 H Ланаркшир Панел Калапи Агол
  • Ново
Оценка на клиентот:

3 4 W 3 4 H Ланаркшир Панел Калапи Агол

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, тава�

DEN 2.00
Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар
  • Ново
Оценка на клиентот:

Roundура-Камен Тркалезна Заострена Заострена Колона, Мазна Боја-Одделение, Грчки Аголен Јонски Капитал И Тосканска База 12 Дијаметар

StoneураКамените столбови се првиот избор меѓу градителите и сопствениците на куќи Овие колони од комерц�

DEN 135.20