• Ново
Перформанси на девојчињата Јога Пант

Перформанси на девојчињата Јога Пант

Buyers rating:
DEN 287.68

Износ

Помогнете her да се претстави најдобро со панталоните за јога за девојчиња Данскин сега. Тие имаат технологија за влага за влага што ќе помогне да се задржи ладно, суво и удобно со каква било активност во која работи. Овие јога панталони за девојчиња со лесна облека одат одлично со перформансите на Данскин и се достапни во разновидни бои и обрасци. Тие доаѓаат со еластична лента за половината, така што ќе се наведнуваат и ќе се движат заедно со неа кога и треба слободно движење. Изберете или сива или црна боја со ленти од половината што се движат од неутрална црна боја до живописни штипки и жолти за да се вклопат со скоро секој врв што ќе го изберете. Данскин сега девојчиња за перформанси Јога панталони : 88% полиестер, 12% спандекс. Еластична лента за половината. Данскин сега јога панталони се влага. Избрани бои и отпечатоци. Машинско миење ладно. Лесно се совпаѓа со перформансите на Данскин.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина

07"големина : xxl Половината : 112см / 44.09" колк : 132см / 51 Боја и Големина : Светло Сина;2х.43" Колк : 110см / 43 долги па

DEN 223.84
Бруклин боја го блокираше ногата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бруклин боја го блокираше ногата

Со 10% спандекс и блокблок вметнувања, овие „Виноб“ ги придвижуваат хеланките на Бруклин се вашите за фу

DEN 79.84