• Ново
Капрезе Широка Маица Возбуда Блузи Дете Лабава Долги Ракави Пуловер Патување Блуза Греј 5Т

Капрезе Широка Маица Возбуда Блузи Дете Лабава Долги Ракави Пуловер Патување Блуза Греј 5Т

Buyers rating:
DEN 287.84

Износ

Опис : Пол : Девојки, Деца, Детски Стил : Детска Маица За Вратот На Екипажот, Врвови Со Долги Ракави, Тип На Шема За Одмор Во Пролет Fall : Цртан Филм Животински Принтбојка : Розова, Сива, Светло Розова Големина : 2t/80-85cm, 3 T/85-95cm, 4 T/95-100cm, 5 T/100-110cm, 6 T/110-120cm, 7t/120-130cm (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Памук, 5% Spandexneckline : Должина На Вратот На Екипажот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Лето, Fall, ЗИМСКИ прилики : секојдневно, патување, фотографирање, забава, секојдневни карактеристики : 1. Стилскиот дизајн на животински принт од цртан филм го прави вашето дете попривлечно.2. Со модели е смешно и мода, што ги прави вашите деца повеќе шармантна.3. Врвовите за пуловер со долг ракав на вратот на екипажот се лесни за носење и полетување.4. Совршен за роденденски подарок, секојдневно носење, домашна облека, спиење и игра, секојдневно, надворешно носење, забава, патувања, празнични облеки, фотосесија и многу повеќе.Содржина на пакетот : 1 х Девојки Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Деца Девојки Маици Со Долги Ракави, Модерни Блузи, Маица За Пролет Fall, Празничен Основен Врв За Пуловер. Материјал-95%Памук, 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека И Еластична, Удобна За Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневен Симпатичен Цртан Филм Маица Со Долги Ракави Со Животински Принт, Широки Меки Дизајнерски Маици, Лабави Памучни Врвови На Вратот на Екипажот, Тоа е Смешно и Едноставно. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ја Прави Оваа Туника Врвна Совршена За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина

07"големина : xxl Половината : 112см / 44.09" колк : 132см / 51 Боја и Големина : Светло Сина;2х.43" Колк : 110см / 43 долги па

DEN 223.84