• Ново
Иниим Деца Девојки Сјајна Метална Гимнастика Трико Танц Унитарди Круг Вратот Боди 4-14

Иниим Деца Девојки Сјајна Метална Гимнастика Трико Танц Унитарди Круг Вратот Боди 4-14

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Комплетот Вклучува : 1x Leotard Condition : Нов без тагматеријал : 95% Полиестер, 5% Spandex Tag Бр.Препорачано Size Length Chest Waist4418"/45.5cm20.5"/52cm18.5"/48cm6619"/49cm22"/57cm20.5"/52cm8820.5"/53cm24"/62cm22"/56cm101022"/57cm26"/67cm23.5"/60cm121223.5"/60.5cm28"/72cm25"/64cm141425"/64.5cm30"/77cm26.5"/Табела со Големина од 68 см значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Изработен од мека ткаенина, дише, пријателски за кожата, удобен за допир и носење. Трико без ракави за деца девојки, дизајн на крпеница, различни модели се достапни. Совршен за гимнастика, јога, танц, уметничко лизгање, тренинг, тренинг, пливање итн. Ве молиме проверете ја големината јасно пред купување, рачно миење ладно препорачуваме.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wrangler Boys 4- & Husky Pants на отворено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler Boys 4- & Husky Pants на отворено

Отворениот патент на Вранглер Бојс, става повеќе забавно во функција Прилагодливата лента за половинат

DEN 255.04
Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека

Деца Мало Бебе Девојчиња Момчињаys Зима Цртан Филм Печатење Памук Панталони Со Долги Ракави Пуловер Обл�

DEN 319.68
Мало Момче Панталони Мали Деца Бебе Момчиња Памук Повлечете Пот Панталони Диносаурус Еластични Основни Долги Панталони Џогери
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мало Момче Панталони Мали Деца Бебе Момчиња Памук Повлечете Пот Панталони Диносаурус Еластични Основни Долги Панталони Џогери

Големина : 90 Препорачана Возраст : 12 Години Половината : 42см / 16,5" Должина : 52см / 20,5" Големина : 100 Препорача�

DEN 224.00
Девојки за нозе на девојки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Девојки за нозе на девојки

Задржете се на оваа симпатична избледена слава на девојчињата на Капри за нозе! Овие хеланки доаѓаат во

DEN 163.52
Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина

07"големина : xxl Половината : 112см / 44.09" колк : 132см / 51 Боја и Големина : Светло Сина;2х.43" Колк : 110см / 43 долги па

DEN 223.84