• Ново
Деца од Garanimals девојки покачени маици, 2-пакувања, големини 5-10

Деца од Garanimals девојки покачени маици, 2-пакувања, големини 5-10

Buyers rating:
DEN 191.84

Износ

Додадете малку разгорување на нејзините омилени графички маички со симпатична детална детали со оваа 2-пакет на покачени маици од 365 деца од Гаранималс. Забавните отпечатоци и графики додаваат уште поладен стил за да се мешаат и да се совпаѓаат со нејзините омилени фармерки и хеланки. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Allover Print и Graphic Print однапред; Детали за руфла на страни. 365 деца од графички маици за печатење на Garanimals за девојчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека

Деца Мало Бебе Девојчиња Момчињаys Зима Цртан Филм Печатење Памук Панталони Со Долги Ракави Пуловер Обл�

DEN 319.68