• Ново
Панталони за спиење на девојчето

Панталони за спиење на девојчето

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Вашето мало девојче ќе сака да спие и да лежи низ куќата во овие панталони за спиење од ограничено исто така. Плишната ткаенина на овие пантолони за спиење ќе го задржи вашето малечко топло во текот на зимата. Тие имаат еластична лента за половината со детали за панделка за прилагодено вклопување и имаат ласкав печатење на срцето што ги прави стилски избор за спиење и забави за пижами. Овие панталони за спиење се достапни во бонбони розови и се одличен додаток на гардеробата за облека за спиење на вашата девојка. Панталони за спиење на девојчето (Големо девојче и мало девојче) : 100% полиестер. Измислица на мека руно. Панталони за спиење. Сеопфатно срцево печатење. Еластична лента за половината со детали за лента. Удобност се вклопува. Достапно во Кенди Пинк. Рачно миење ладно со слични бои, не бели, суво, не се исуши, не исуши чисто, за да го задржиш отпорноста на пламенот користеј само детергент, не користи сапун.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комбинезони За Жени Кратки Панталони Гроздобер Печатени Модни Секојдневни Едноделни Панталони Женски Летни Врвови Светло Сина

07"големина : xxl Половината : 112см / 44.09" колк : 132см / 51 Боја и Големина : Светло Сина;2х.43" Колк : 110см / 43 долги па

DEN 223.84