• Ново
Костим за деца од портокалова пеперутка, мал

Костим за деца од портокалова пеперутка, мал

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Трансформирајте се во зачудувачка пеперутка. Овој костум вклучува фантастични дизајнирани крилја, милење на здолниште, симпатична лента за глава и хеланки за да ги задржите нозете топли на студено трик или да третираат ноќ. Костим за деца од портокалова пеперутка, мал (4-6) : Големина : S (4-6). Костимот вклучува фустан, крилја, хеланки и лента за глава. Само миење на рацете. 100 проценти полиестер. Табелата со големина ќе варира според костумот. Погледнете детална табела со големина. Willе ви треба Adobe Acrobat Reader за да ја видите графиконот за големина. Подгответе го Adobe Acrobat Reader Now.

Карактеристики

Производи во категоријата

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека

Деца Мало Бебе Девојчиња Момчињаys Зима Цртан Филм Печатење Памук Панталони Со Долги Ракави Пуловер Обл�

DEN 319.68
Облека За Девојки Комплет Летна Детска Облека Костум За Деца Облека Со Еднобојна Црна Елек Девојка Блузи+Панталони Модни Девојки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Облека За Девојки Комплет Летна Детска Облека Костум За Деца Облека Со Еднобојна Црна Елек Девојка Блузи+Панталони Модни Девојки

Облека За Облека За Мали Девојчиња, Црн Елек Со Цврста Боја Со Еластичен Појас Кафеави Панталони Големи�

DEN 0.67