• Ново
Јизииф Деца Девојки Танц Спортски Шорцеви Гимнастика Балет Танц Плен Шорцеви

Јизииф Деца Девојки Танц Спортски Шорцеви Гимнастика Балет Танц Плен Шорцеви

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

На Јизииф Деца Девојки Танц Спортски Шорцеви Гимнастика Балет Танц Плен шорцеви доаѓаат со момче - намалување на дизајнот и тоа е во еднобојна боја.Комплетот Вклучува : 1 парчиња Кратки Услови : Ново со тагматеријал : 90% Полиестер, 10% Спандекстаг Бр.Препорачано Size Waist Hip XS2-320-28"/51-70cm21.5"/55.5cm S3-420.5-28.5"/53-72cm22.5"/57.5cm M5-621.5-29.5"/55-74cm23"/59.5cm L7-822-30"/57-76cm24"/61.5cm XL8-1024-32"/61-80cm25.5"/65.5cm XXL10-1226-34"/67-86cm28"/71.5cm3 XL12-1428.5-36.5"/73-92cm32.5"/82.5 Ко Yi ZYi F Деца Девојки Танц Спортски Шорцеви Гимнастика Балет Танц Плен шорцеви. Табелата со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се само за општо водство. Растеглив В-преден појас, дизајн со момче.Цврста боја, тенок фит, убав спој. Удобна и дише, ткаенина погодна за кожата. Стилски шорцеви за вашата девојка. Погоден за вежбање, теретана, фитнес, танц, итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бруклин боја го блокираше ногата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бруклин боја го блокираше ногата

Со 10% спандекс и блокблок вметнувања, овие „Виноб“ ги придвижуваат хеланките на Бруклин се вашите за фу

DEN 79.84
Wrangler Boys 4- & Husky Pants на отворено
  • Ново
Оценка на клиентот:

Wrangler Boys 4- & Husky Pants на отворено

Отворениот патент на Вранглер Бојс, става повеќе забавно во функција Прилагодливата лента за половинат

DEN 255.04