• Ново
Јакни И Палта За Надворешна Облека на Момчињата fvwitlyh Деца Деца Деца Мало Бебе Момчиња Девојчиња Карирани Зимски Цврсти Палта Без Ракави Јакна Есенски Капут За Деца

Јакни И Палта За Надворешна Облека на Момчињата fvwitlyh Деца Деца Деца Мало Бебе Момчиња Девојчиња Карирани Зимски Цврсти Палта

Buyers rating:
DEN 1109.28

Износ

Елек Деца Деца Дете Бебе Момчиња Девојчиња Карирани Зимски Цврсти Палта Без Ракави Јакна Есенски Капут За Деца Сезона : Aut, Зима. Тип на ракави : Без Ракави. Патарн тип : Карирани. МАТЕРИЈАЛ : Изработен Од Издржлива Најлонска Надворешност и Меко Полнење Од Полиестерски Влакна. (Не Долу Палто, Тоа Е Долу Алтернатива). ГОЛЕМИНА СОВЕТИ : Одговараат За 1-8 Години Бебе. Бидејќи Висината и Тежината На Бебето се Различни, Големината Може да биде Преголема или Премала. Ако Имате Какви Било Прашања Или Предлози За Големината, Ве Молиме Контактирајте Не, Ви Благодариме За Разбирањето. СООДВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : Јакни Од Цртани Филмови Од Диносауруси + Џемпер Се Соодветни За Временски Услови Од Околу 50°F(10°F)-59 ° F(15€). СОВРШЕН ПОДАРОК : Божиќ, Нова година, Роденден, Забава, Фотографија Итн., Исто Така Идеален За Секојдневно Носење, Најдобар Подарок за Вашето Девојче Момче. Затворање На Патент.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бруклин боја го блокираше ногата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бруклин боја го блокираше ногата

Со 10% спандекс и блокблок вметнувања, овие „Виноб“ ги придвижуваат хеланките на Бруклин се вашите за фу

DEN 79.84