• Ново
Печатени хеланки на Авиа девојки, големини 4- & плус

Печатени хеланки на Авиа девојки, големини 4- & плус

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Перфекција на џеб! Печатените хеланки од Авиа обезбедуваат на вашата девојка малку погодност со странични џебови за да ги намали нејзините најважни работи. Одење за секоја пригода, овие хеланки се одлични за активната девојка со својата 4-насочна ткаенина за истегнување, мека тужена завршница и својства за влага за да помогнат да ја задржи ладно и суво. Овие активни хеланки имаат продолжена, удобна лента за половината што останува на место додека таа се движи наоколу и рамни шевови за да помогне во спречувањето на размавта и да се елиминира непотребниот најголемиот дел. Материјал : Главно тело : 88% полиестер/12% спандекс; Pocketебна торба : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. одговара : компресивно вклопување. ИНСЕАМ : 22 ”. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : сите отпечатоци; Нема странични споеви за дополнителна удобност; влага за да помогне да се одржи ладно и суво; рефлексивно лого. Печатените хеланки на девојчињата од Авиа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акихол Девојки Зимски Дуксери Комплети Две Облеки На Девојчиња Летни Врвови Блузи Со Долги Ракави И Облека За Спортска Облека

Деца Мало Бебе Девојчиња Момчињаys Зима Цртан Филм Печатење Памук Панталони Со Долги Ракави Пуловер Обл�

DEN 319.68
Бруклин боја го блокираше ногата
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бруклин боја го блокираше ногата

Со 10% спандекс и блокблок вметнувања, овие „Виноб“ ги придвижуваат хеланките на Бруклин се вашите за фу

DEN 79.84