• Ново
Момци на мраз, Нуну Сноу Биб, големини со 4-18

Момци на мраз, Нуну Сноу Биб, големини со 4-18

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Чувајте го пријатно низ целата зимска забава со Nunu Snow Bib на Iceburg. Со странична половината на контурата што обезбедува блиска удобност и изолирана постава за да го задржи топло, оваа снежна биб е сигурно дека ќе биде негова опрема за време на целата сезона. Прилагодливи суспензии. Расте продолжување на манжетната. Затворање на предните зип. Една страна карго џеб; Две предни џебови. Странична контура еластична половината; издржлива обвивка за отфрлање на вода; 8 мл изолација за дополнителна топлина. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Снежна биб за момчиња од Iceburg.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ауфмер Клиренс Хеланки За Жени повлечете Тексас Каприс Дами Мода Еднобојни Покети Ботон Обични Еластични Панталони Со Врвки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ауфмер Клиренс Хеланки За Жени повлечете Тексас Каприс Дами Мода Еднобојни Покети Ботон Обични Еластични Панталони Со Врвки

76" Големина : М Големина : средно сад : 6 велика Британија : 10 Еу : 36 Половината : 78см / 30 Сите наши алишта се д�

DEN 287.84