• Ново
Жените оз. Кул Маица За Возење

Жените оз. Кул Маица За Возење

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за печатење или сублимација потесен ребро колартаг-слободен вратот етикета Ханес Жените 4 мл. Кул Маица за Возење 4830 (10 ПАКЕТ).

Карактеристики

Производи во категоријата

Париз Мон Амур
  • Ново
Оценка на клиентот:

Париз Мон Амур

Не можеш да згрешиш Со Париз Мон Амур! Женска МаицаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен стил секој

DEN 1.67