• Ново
Кошули За Жени Трендовски Капка Рамо Ракав Екипажот Вратот Плус Големина Лабава Одговара Шарени Т Графички Туника Блузи

Кошули За Жени Трендовски Капка Рамо Ракав Екипажот Вратот Плус Големина Лабава Одговара Шарени Т Графички Туника Блузи

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Женска Кошула Детали - - - - Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 18см/7.09" Рамо : 49см/19.29 "Должина : 72см/28.35 " Вратот : 61см/24.02". Топла Забелешка : што добивате : Женска Кошула Од 1 ПАРЧИЊА Супер мека, непроѕирна, висококвалитетна, еластична, издржлива, дише, лесна и удобна.✈ Стандард за брза ИСПОРАКА : 7-15 Дена / Забрзано : 5-7 Дена.Ве молиме внимателно споредете ја табелата со големини пред да нарачате.Машинско Перење Со Ладна Вода/ Без Белило/ Без Хемиско Чистење/ Закачување Или Сушење На Линијата.Може да има некои грешки во мерењето поради рачно мерење, ве молиме разберете. Ви благодариме за купувањето!Ако Имате Какви било Прашања во врска со Кошулата, Слободно Контактирајте Не Преку Е-Пошта, Ние ќе Одговориме На Вашата Порака што Е можно Поскоро. Дозвола! Суштински!. 95% Полиестер + 5% Спандекс. Увезени-Направени во НР КИНА. Стандард За Брза Испорака-7-15 Дена / Забрзано : 5-7 Дена. Карактеристики-Лесно вклопување, меко и удобно. Термини за пребарување - маици за жени маици за жени графички маици за жени лабава маица и шорцеви комплет пижами женски фустан за маици женски фустани за маици за жени 2022 фустан за маици женски графички маици комплет женски маици комплет женски маици памучна маица аниме женски маици маици за жени маица женски маици женски маици дуксер женски маица жените повик маица жени долги ракави маица жените опремени. Термини за пребарување - маица жени в маица за вратот женска модна маица бела женска маица преголема женска маица градници за жени маица градници за жени без долна жица маица боди женски маици градник за жени целосна покриеност и фустан со маица фустан женски секси маица фустан женски маица со долги ракави маица фустан жени плус големина маица фустан со џебови за жени маица фустан со долги ракави женски маици со долги ракави маица за Колена блузи за женски маици женски фитнес. Услови за пребарување-маица прилагодени женски маици клипови за жени за странични маици клипови за женски маици клипови за жени за странични црни маици клипови за жени за странични големи маици клипови и прстени за женски маици градник за женски маици градник за мали гради женски маици градник за жени целосна покриеност маица градник за жени целосна покриеност поместена и продолжувач на маици за жени туники за маици женски маици со долги ракави туника фустан женски маица фустан за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ден На Независноста Женски Врвови Модна Кошула Жени Модни Ракави Денот На Независноста Кошули Соодветни Врвови Тркалезен Врат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ден На Независноста Женски Врвови Модна Кошула Жени Модни Ракави Денот На Независноста Кошули Соодветни Врвови Тркалезен Врат

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Ше�

DEN 2.33
Париз Мон Амур
  • Ново
Оценка на клиентот:

Париз Мон Амур

Не можеш да згрешиш Со Париз Мон Амур! Женска МаицаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен стил секој

DEN 1.67