• Ново
Марки Г Облека Женски Парична Казна Дрес V - Вратот Подолга Должина Маица

Марки Г Облека Женски Парична Казна Дрес V - Вратот Подолга Должина Маица

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

4.5 мл., 100% чешлан памучен фин дрес; Хедер е 93% чешлан памук со прстен, 7% полиестер; Пепелта е 98% чешлан памук со прстен, 2% полиестер; Гранит Хедер Белата И Пепелта се зашиени со 100% памучна нишка;Лесна? етикета; конструкција На Страничен спој; ракави со двојна потреба и дно; Одговара : унисекс за новороденчиња; Јака Со Ребрести Врвови; Залепена етикета за следење во согласност СО CPSIA Во страничен спој Марки G Облека Женска Фина Маичка V - Врат Маица Со Подолга Должина (Пакет од 3).

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Мода Фит Рингспун Маица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Мода Фит Рингспун Маица

4.5 мл., 100% чешлан прстенест памук, 30 Еднокреветни Сиви е 90 / 10 Боите на Памук / полиестерхедер се 40 / 60 памуч�

DEN 303.84