• Ново
Апепал Жените Плус Големина Дозвола Мода Жена V-Вратот Лето Краток Ракав Отпечатоци Блузи Лабава Маица Бела 2XL

Апепал Жените Плус Големина Дозвола Мода Жена V-Вратот Лето Краток Ракав Отпечатоци Блузи Лабава Маица Бела 2XL

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Апепал Жените Плус Големина Дозвола Мода Жена V-Вратот Лето Краток Ракав Отпечатоци Блузи Лабава Маица. Карактеристики : . 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Повод : Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација,Дома. 3.Овој Лесен, Врв е совршен за тие денови!. 4.Нега на облека : Рачно Миење Препорачуваме Или Хемиско Чистење На Врвот. Информации За Производот : . Пол : Жени, Девојки, Женски. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Декорација : Цветни Печати. Стил На Вратот : V-Вратот. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Стил : Секојдневен,моден. Повод : Секојдневен, Дневен, Плажа. Содржина на пакетот : 1 х Врвови (Други Додатоци не се Вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. . 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 17см/6.69" Должина : 69см/27.17" . Големина : М ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94 "Ракав : 18см/7.09" Должина : 70см/27.56" . Големина : Л ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 19см/7.48" Должина : 71см/27.95" . Големина : XL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 20cm/7.87" Должина : 72cm/28.35" . Големина : XXL ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 21cm/8.27" Должина : 73cm/28.74 " qw_ Материјал € 95% Полиестер, 5% Спандекс, мека, удобна и еластична. €és sisest ® Мали/US 4-6, Средни/US 8-10, Големи/US 12-14, X-Големи/US 16-18, XX-Големи/US 20-22, 3 X-Големи/САД 24-26, 4 XL/САД 28-30, 5 XL/САД 32-34. Qure одлики quesual tunic врвот, v вратот блузи маица, ливче краток ракав маици, се водат лабава блуза, еднобојна боја и печатење, на должината на колкот, секси, обична, трендовски и елегантен. Quodical / home/Плажа/Забава/Шопинг / Работа / Училиште/Надвор/Свадба/Одмор/Дневно / Канцеларија/Патување / Трчање Стил/Денот на Вљубените. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода. Пссе оваа основна туника маици се погодни за носење со фармерки, шорцеви, хеланки, спортски панталони и здолништа. Различни видови стилови на носење го прават совршен за секоја сезона. Додадете во списокот со желби ако ви се допаѓаат нашите маици.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 17.5 cm / 6.89" Должина : 63cm / 24.80" Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рам�

DEN 3.33
Калифорнија-Сан Франциско Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Калифорнија-Сан Франциско Подарок

Оваа маица е многу мека, лесна и дише Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеењ�

DEN 255.20