• Ново
Директно Надвор Од Приказната Брук Кул Уредна Забавна Маица

Директно Надвор Од Приказната Брук Кул Уредна Забавна Маица

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Барате модерна и удобна Маица за секојдневно носење, лежење дома, патување или удирање во теретана? Не гледајте подалеку од нашите женски стандардни Маици Со кратки ракави, со уникатна и стилска графика на градите.Изработени од висококвалитетни материјали, овие Маици можат да се пофалат со меко и удобно чувство со мало истегнување за да обезбедат ласкаво и разноврсно вклопување. Издржливата и отпорна на бледнее ткаенина гарантира дека вашата омилена Маица останува свежа и нова, дури и по повеќекратно перење.Лесно за нега, Овие Маици може да се мијат рачно или машински на температури до 45°C, што ги прави идеални за зафатени жени во движење. Само не заборавајте да избегнувате да ги натопувате премногу долго или да користите белило.Без разлика дали барате секојдневна и удобна облека за дневно излегување или стилска и функционална кошула за вежбање, нашите женски стандардни Маици со кратки ракави се совршен избор за секоја пригода. Нарачајте го вашето денес и доживејте го најдоброто во удобност, стил и издржливост! 1. Трендовски дизајн : Издвојте се во стил Со својот трендовски и уникатен графички дизајн, оваа женска стандардна маица со кратки ракави е совршена за секој што сака да даде модна изјава. Графиката додава допир на личност во вашата секојдневна гардероба. 2. Удобно вклопување : кошула што можете да ја носите цел ден Без разлика дали лежите дома или вежбате во теретана, оваа маица нуди меко и удобно вклопување со вистинска количина на истегнување. Добро дизајнираниот крој на кошулата гарантира дека ќе одговара и ќе им ласка на сите типови на тело, што го прави разноврсен додаток на вашата гардероба. 3. Издржлив материјал : Трае абење по абење Направено од висококвалитетни материјали, оваа маица е изградена да трае. Отпорен е на собирање, избледување, натрупување и истегнување, така што можете да го носите миење после миење без да ја изгубите формата или бојата. 4. Разноврсна облека : Совршена За секоја пригода Без разлика дали се облекувате или се облекувате, оваа маица е идеална за секоја пригода. Добро се комбинира со фармерки, шорцеви, хеланки и здолништа, што ја прави разноврсна опција за секоја гардероба. 5. Лесна нега : Ниско одржување За зафатените жени оваа маица е лесна за нега, што ја прави совршена за зафатените жени во движење. Може да се мие рачно или машински со слични бои и да се суши на тивок оган. Избегнувајте долго натопување, белило или детергенти со висока температура за да изгледате ново подолго.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 17.5 cm / 6.89" Должина : 63cm / 24.80" Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рам�

DEN 3.33
Париз Мон Амур
  • Ново
Оценка на клиентот:

Париз Мон Амур

Не можеш да згрешиш Со Париз Мон Амур! Женска МаицаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен стил секој

DEN 1.67