• Ново
Гатргип Женски Блузи, Летен Клиренс Унизе Маица Печатена Шема Обична Мода Боја На Почвата Врвови Со Кратки Ракави

Гатргип Женски Блузи, Летен Клиренс Унизе Маица Печатена Шема Обична Мода Боја На Почвата Врвови Со Кратки Ракави

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Маица Печатени Шема Повик Мода Почвата Боја Краток Ракав Врвот Карактеристики : 1. Модни женски врвови. 2. дизајнот ве прави попривлечни. 3. Високо квалитетно производство. 4. Постојат модерни кратки ракави. 5.It многу мода и ве прават толку убавина. Материјал : 95% полиестер 5% еластанеокација : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, лето, Големина : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер жените врвот големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Ракав : 16см/6.30 "Рамо : 44см/17.32 " Должина : 63см/24.80". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Ракав : 17см/6.69" Рамо : 45см/17.72 "Должина : 65см/25.59". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104cm/40.94 "Ракав : 18cm/7.09" Рамо : 46cm/18.11 "Должина : 67cm/26.38". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Ракав : 19см/7.48" Рамо : 47см/18.50 "Должина : 69см/27.17". Големина : XXL Големина. : 2x-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112cm/44.09 "Ракав : 20cm/7.87" Рамо : 48cm/18.90 "Должина : 71cm/27.95". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 116cm/45.67 "Ракав : 21cm/8.27" Рамо : 49cm/19.29 "Должина : 73cm/28.74" ● МЕК И ПРИЈАТЕН МАТЕРИЈАЛ q : овие женски маици се лесни, меки и дишат, поудобни за носење, основните маици изработени од ткаенина што дише ќе ви овозможат пријатно искуство при носење. Quest DESIGN® : овие кошули со кратки ракави за жени со елегантен изглед на v вратот, женски блузи со детали за ролна ракав, декорација на предниот џеб, прават да изгледате пообично и шик. Ќе имате прекрасно расположение и во лето додека ги носите слатките обични блузи кошули. €КАРАКТЕРИСТИКИ : женски врвови облечени секојдневни, v маици за вратот за жени, основни блузи за жени, женски врвови со кратки ракави, летни врвови за жени, блузи за жени секојдневно лето, женски секојдневни летни кошули, лабави маици, ласкави врвови за да се скрие стомакот, женски врвови со кратки ракави, блузи за жени секојдневно лето, женски летни врвови, летни врвови за жени, обични врвови за жени, женски врвови со кратки ракави. ●МОДЕН НАТПРЕВАР● : оваа женска Маица е едноставен, но безвременски стил кој е погоден за сите различни типови на тело. Овие женски маици можете да ги спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Женските летни врвови, исто така, можат да се вратат во секојдневниот живот со тоа што ќе го напикаат со фармерки. Гардероба што мора да ја имате!. ®ПРИЛИКА : женски кошули облечени секојдневно е совршено за секојдневен стил, работна канцеларија, домашна облека, работа дома, секојдневна облека или забава, ноќно излегување, излегување, враќање на училиште, патување и на отворено, секојдневно носење во пролет/лето /umn.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ден На Независноста Женски Врвови Модна Кошула Жени Модни Ракави Денот На Независноста Кошули Соодветни Врвови Тркалезен Врат
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ден На Независноста Женски Врвови Модна Кошула Жени Модни Ракави Денот На Независноста Кошули Соодветни Врвови Тркалезен Врат

Сезона : Сите Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Долг Ракав Тип На Ше�

DEN 2.33
Париз Мон Амур
  • Ново
Оценка на клиентот:

Париз Мон Амур

Не можеш да згрешиш Со Париз Мон Амур! Женска МаицаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен стил секој

DEN 1.67
Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава

Немојте Да Се Исушите.НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд д

DEN 156.64