• Ново
Графичка Америка со краток ракав графички класичен пакет со маици

Графичка Америка со краток ракав графички класичен пакет со маици

Buyers rating:
DEN 223.84

Износ

Покажете ја вашата страна на freedomубител на слобода со оваа графичка матичка со теми од баба. Одличен дизајн на маица за 4 јули, ден на спомен или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон земјата и да бидете баба или дајте му како совршен подарок за роденден, Божиќ или Денот на мајката. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за 4 јули, ден на спомен или дневно носење. Нашата американска облека инспирирана од знамето покажува стил на lубител на слобода на трендовски обична облека . Изберете ги омилените бои на маицата на 4-ти јули и подобрете ја вашата гардероба. Класични дами се вклопуваат. Прислушен врат и раменици . странично вклопување и заоблени. Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и екстра големи големини на облека за жени . големини мали-3 XL (достапноста може да варира). 100% памук. Печатено во САД.

Карактеристики

Производи во категоријата

Париз Мон Амур
  • Ново
Оценка на клиентот:

Париз Мон Амур

Не можеш да згрешиш Со Париз Мон Амур! Женска МаицаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен стил секој

DEN 1.67