• Ново
Ден На Независноста Женски Врвови Модна Кошула Жени Модни Ракави Денот На Независноста Кошули Соодветни Врвови Тркалезен Врат Четврти Јули Кошули

Ден На Независноста Женски Врвови Модна Кошула Жени Модни Ракави Денот На Независноста Кошули Соодветни Врвови Тркалезен Врат

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Причинско-Големинска табела : . Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 43cm/16.93" Ракав : 46cm/18.11" Должина : 64cm/25.20"Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 44.5 cm/17.52" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 66cm/25.98"Големина : L биста : 112см/44.09" рамо : 46см/18.11" ракав : 48см/18.90" должина : 68см/26.77"големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 47.5 см/18.70" ракав : 49см/19.29" должина : 70см/27.56"големина : Xxl биста : 124см/48.82" рамо : 49см/19.29" ракав : 50см/19.69" должина : 72см/28.35" материјал : изработен Од Полиестер, мек материјал, лесен и дише, одличен Тактилен на вашата кожа. За Претстојните Летни Денови. Памучна Мешавина, Супер Мека, Удобна И Дише, Полна Со Еластичност. Овој Разноврсен Врв Е Внимателно Прилагоден За Да Одговара На Чувствителната Кожа и Е Удобен За Да Избегне Блиско вклопување. Прилики : Овој Едноставен И Уникатен Краток Ракав Е Поврзан Со Фармерки, Шорцеви Или Хеланки За Секојдневен И Модерен Стил. Отпечатенолабав Пуловер Печатење Лабавиот Врв На Маичката Прави да Изгледате Помодерно и Стилски. Одмор, Секојдневно Носење, Работа, Спорт, Погоден За Секојдневно Носење, Дом, Работа, Одмор. Денот на независноста Женски Блузи, Летни Блузи За Жени,Кошули За Жени,Маици за Жени,Кошули Со Кратки Ракави за Жени, Женски Маици. Нашата Услуга : ве Молиме бидете сигурни дека големината ќе ви одговара. Ако не бидете сигурни која големина ќе одговара, ве молиме не двоумете се да не контактирате! Ние сме секогаш тука! Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете некои разлики поради рачно мерење. Ви благодариме за вашето љубезно разбирање. Ако не сте целосно задоволни со вашето купување, добредојдени сте да ме контактирате, ние ќе го решиме целиот проблем за вас.

Карактеристики

Производи во категоријата

Париз Мон Амур
  • Ново
Оценка на клиентот:

Париз Мон Амур

Не можеш да згрешиш Со Париз Мон Амур! Женска МаицаСлика од Шатерсток која ви дава автентичен стил секој

DEN 1.67
Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот

Гузом Женски Маици Клиренс Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Слатки Обични Маици За Вратот

DEN 159.84