• Ново
Жените Блузи Женски Повик Мода V-Вратот Краток Ракав Печатење Маица Врвот

Жените Блузи Женски Повик Мода V-Вратот Краток Ракав Печатење Маица Врвот

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Женски Обичен Моден V-Вратот Краток Ракав Печатење Маица Topdescription1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : Тип На Спандекспатер : Печатен Стил : секојдневен, сексилонга : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете Што ќе добиете : 1 парчиња Женски top Size USUKEUBust Shoulder Sleeve Lengths4834100cm/39.37"43cm/16.93"21.5 cm/8.46"73cm/28.74"M61036104cm/40.94"44cm/17.32"22cm/8.66"74cm/29.13"L81238112cm/44.09"45cm/17.72"22.5 cm/8.86"76cm/29.92"XL101440120cm/47.24"46cm/18.11"23cm/9.06"78cm/30.71"XXL121642128cm/50.39"47cm/18.50"23.5 cm/9.25"80cm/31.50"XXXL141844136cm/53.54"48cm/18.90"24cm/9.45"82cm/32.28" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 100cm/39.37"Shoulder : 43cm/16.93"Sleeve : 21.5 cm/8.46"Length : 73cm/28.74"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 104cm/40.94"Shoulder : 44cm/17.32"Sleeve : 22cm/8.66"Length : 74cm/29.13"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 45cm/17.72"Sleeve : 22.5 cm/8.86"Length : 76cm/29.92"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 120cm/47.24"Shoulder : 46cm/18.11"Sleeve : 23cm/9.06"Length : 78cm/30.71"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 128cm/50.39"Shoulder : 47cm/18.50"Sleeve : 23.5 cm/9.25"Length : 80cm/31.50"Size : XXXLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 136cm/53.54"Shoulder : 48cm/18.90"Sleeve : 24cm/9.45"Length : 82cm/32.28" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 100см/39.37 "Рамо : 43см/16.93" Ракав : 21.5 см/8.46 "Должина : 73см/28.74" Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, гардероба лесен за облекување или соблекување, удобен за носење цел ден. Прилика : овој врв е совршен за секојдневно, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Еве една симпатична маичка на типичната дилема "што треба да носам денес". Тоа е толку случајно што може некои дополнителни корици! Овој е достапен во различни цврсти бои за да одговара на вашиот личен стил. Тоа е најдобриот избор за давање подароци. Измијте со ладна вода, големината нема да се промени многу, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте да се консултирате. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84
Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот

Гузом Женски Маици Клиренс Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Слатки Обични Маици За Вратот

DEN 159.84