• Ново
Женски Маица Краток Ракав Дами Женски Сите Сезони Секојдневен Плажа Дневни Трендовски Маици Женски Врвови

Женски Маица Краток Ракав Дами Женски Сите Сезони Секојдневен Плажа Дневни Трендовски Маици Женски Врвови

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.37" Ракав : 23см/9.06" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 104см/40.94" Ракав : 24см/9.45" Должина : 71см/27.95" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 108СМ/42.52" ракав : 25см/9.84" Должина : 72см/28.35" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 112СМ/44.09" ракав : 26см/10.24" должина : 73см/28.74" големина : xxl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 116см/45.67" ракав : 27см/10.63" должина : 74см/29.13" големина : хххл сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 БИСТА : 120см/47.24" ракав : 28см/11.02" должина : 75см/29.53" големина : 4хл сад : 16 велика Британија : 20 ЕУ : 46 БИСТА : 126см/49.61" ракав : 29см/11.42" должина : 76см/29.92" големина : 5хл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 132СМ/51.97" ракав : 30см/11.81" Должина : 77см/30.31" како да се мие : рачно миење ладно,висат ИЛИ ЛИНИЈА СУВ ДИЗАЈН : ЛЕСЕН, МОДЕН симпатичен МАИЦА СО графички ПРИНТ, КРАТОК ракав, Мека маичка облека, убаво носење со фармерки, Хеланки во секојдневни карактеристики : маици со кратки ракави, лежерни летни врвови со трендовски и ЕЛЕГАНТНИ што ТРЕБА ДА БИДАТ НОВ омилен Главен плакар. Повод : Лабаво и Слободно време, Одлично За Спарување со Слаби Панталони и Хеланки, Лесни и Гази, Суштински За Секоја Елегантна Жена или Девојка за секоја сезона. Слабеење И Удобно. Убаво За Вечерна Забава, Коктел, Одмор Или Секојдневно Носење : Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини Пред Да Извршите Плаќање и Дозволете Разлика Од 0,5-1 Инчи Поради Рачно Мерење.(1 Инч = 2,61 См); Различни Поставки На Мониторот Значат Дека Боите Може Да Се Разликуваат Малку Симпатична секси дизајн спарете во голема мера со вашите панталони, хеланки, шорцеви, јакни за кул секојдневен изглед, ве прават поубави и елегантни. Удобни и Меки : памучните кошули се толку лабави и удобни за носење што нема да се чувствувате затегнати во пазувите. Стилот на Маичката е и секојдневен, елегантен и unique.It ќе ви овозможи пријатно искуство со носење во пролет, лето и aut. Жените Одмор Стилски Плажа Облека Мека Дами Пролет Лето Секојдневен Облека Маици Блузи. Женска симпатична лежерна кратка ракава, женска кошула за летна fall лесно се спарува со другите. На пример : шорцеви,долги панталони, фармерки, фустан, хеланки, бели чевли, чизми и сл. Повод : лабавата маица изгледа мила навлечете ја или истрошете ја напред што може да се носи дома,канцеларија,состаноци,патувања,улица,шопинг,забава,одмор, убаво за секојдневно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 17.5 cm / 6.89" Должина : 63cm / 24.80" Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рам�

DEN 3.33