• Ново
Жени Обични Еднобојни Со Кратки ракави В-вратот Чипка Крпеница Маица Врвот Во неформални ситуации

Жени Обични Еднобојни Со Кратки ракави В-вратот Чипка Крпеница Маица Врвот Во неформални ситуации

Buyers rating:
DEN 303.68

Износ

Оваа продавница има добра корпоративна репутација, во духот на првата цел на клиентите, за да им обезбеди на клиентите производи со најдобар квалитет и задоволителна услуга.опис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : Тип На Спандекспатер : Цврст Стил на Боја : секојдневен, сексил должина : Редовно Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете Што Ќе добиете : 1 парчиња Женски top Size USUKEUBust Sleeve Length S463490cm/35.43"17cm/6.69"64cm/25.20"M683694cm/37.01"17.5 cm/6.89"65cm/25.59"L81038100cm/39.37"18cm/7.09"66cm/25.98"XL101240106cm/41.73"18.5 cm/7.28"67cm/26.38"XXL121442112cm/44.09"19cm/7.48"68cm/26.77" Size : SUS : 4 UK : 6 EU : 34 Bust : 90cm/35.43"Sleeve : 17cm/6.69"Length : 64cm/25.20"Size : MUS : 6 UK : 8 EU : 36 Bust : 94cm/37.01"Sleeve : 17.5 cm/6.89"Length : 65cm/25.59"Size : LUS : 8 UK : 10 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 18cm/7.09"Length : 66cm/25.98"Size : XLUS : 10 UK : 12 EU : 40 Bust : 106cm/41.73"Sleeve : 18.5 cm/7.28"Length : 67cm/26.38"Size : XXLUS : 12 UK : 14 EU : 42 Bust : 112cm/44.09"Sleeve : 19cm/7.48"Length : 68cm/26.77" Табела Со Големини : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 БИСТА : 90см/35.43" Ракав : 17см/6.69" Должина : 64см/25.20"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 БИСТА : 94см/37.01" Ракав : 17.5 см/6.89" Должина : 65см/25.59"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 еу : 38 БИСТА : 100СМ/39.37" ракав : 18см/7.09" Должина : 66см/25.98"големина : xl сад : 10 велика британија : 12 Еу : 40 БИСТА : 106см/41.73" ракав : 18.5 См/7.28" должина : 67см/26.38"големина : xxl сад : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 биста : 112см/44.09" ракав : 19см/7.48" материјал : Материјалот е добро изработен, што е многу удобно за носење.Фустанот е многу еластичен за совршено Да ја Прегрне вашата фигура, Со Иста Постава Во Боја, Осигурува Дека Нема Да Се Провери; Погоден за сите типови на тело. ЛЕСНО СЕ СОВПАЃА : мини фустанот бодикон лесно се стилизира со Јакни, Тексас Облека, Кожна Облека, Палто, Кардиган, Високи Потпетици, Сандали, Патики, Станови,Дури И Флип Флоп, Мали Додатоци.Носете го на различни начини и носете Го Во Секоја Сезона Пролет Лето Fall Зима. ПОВОД : фустанот е совршен за секојдневниот живот, забава, работа, излегување, излегување, дом, спорт, канцеларија, училиште, семеен собир, плажа, одмор. ПРЕПОРАЧАНО ПЕРЕЊЕ : со ладна вода, не избелувајте, раката или линијата исушете ја. СОВЕТИ : не правете избор ако не ви се допаѓа, откако ќе ја донесете одлуката, ве молиме држете се.

Карактеристики

Производи во категоријата