• Ново
Џилс Агол Прозорец Завеса Прачка 28-48 - Сатен Никел

Џилс Агол Прозорец Завеса Прачка 28-48 - Сатен Никел

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Лесно и без напор украсете ги вашите аголни прозорци со завеси. 1 сет од две 13/16 " дијаметар завеса прачки прикачи преку агол топката конектор кој им овозможува за речиси 360° на ротација. Овие висококвалитетни челични прачки се нагласени со украсни завршни крајни парчиња. Вклучува : две прачки со дијаметар од 13/16", 2 завршни работи, 1 аголни конектори и хардвер за монтирање. Завршно Мерење : 3-3/8 "W X 3" H x 3/8 " D. Проекција На Заградата : 2.875 инчи. Вклучени инструкции за инсталација. Челична Прачка и Метална Завршница.

Карактеристики

Производи во категоријата

Texjoy Red Pepper, Оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Texjoy Red Pepper, Оз

Црвена пиперка (Каин) Кога топлото не е доволно жешко, посипете ја црвената пиперка на Каин на јајца, чил�

DEN 159.84
Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Товарни Фармерки со Висок Струк Џебни Широки Товарни Панталони Со Права Широка Нога Тексас Фармерки Улична Облека Панталони

Добредојдовте Во Продавницата За Женска Облека Кинхвинг, ви посакувам среќен шопинг Нашите производи �

DEN 0.33
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00
Prandi Taln Etagere, злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Prandi Taln Etagere, злато

Организирајте го патот до софистицираност со овој метал и стаклен етагер Елегантни агли ја благодат се�

DEN 2.67