• Ново
Уникатни поволни цени за женски тркалезен врат од вратот, цветна блуза, врвна блуза

Уникатни поволни цени за женски тркалезен врат од вратот, цветна блуза, врвна блуза

Buyers rating:
DEN 255.84

Износ

Изгледа пријатно и има многу убав материјал за дишење со убав цветен дизајн. Стилот на блузата дава многу свеж и младешки изглед без да се исклучи постарата публика. Спарете го овој стилски врв со какви било дното за да создадете обични облеки. Повод : шопинг, датира, канцеларија, дневно носење, секојдневно, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи XS : Висина : 5'6 ", Градите : 31 1/8 инчи, ширина на рамото : 14 6/8 инчи, тежина : 106 lbs. Мешање (во инчи) големина градите на градите - Ширина на рамото hem girthxs 42 1/8 13 7/8 - 42 7/8s 44 1/8 14 3/8 - 44 7/8m - 46 1/8 14 7/8 - 46 7/8 L 49 5/8 15 3/4 - 50 3/8xl 53 1/8 16 5/8 - 53 7/8 повеќе стилови, повеќе избори, ве молиме кликнете овде. Единствени поволни цени за женски тркалезни врат, цветна блуза, цветни блузи Топ 100% полиестер. Увезен. Тркалезен врат. Руфли 3/4 ракави. Цветно печатење. Лабава вклопување. Машинско миење ладно со слични бои.

Карактеристики

Производи во категоријата