• Ново
Вежба Чак Шрафцигер Тој Стебло Малку Алатка Брза Промена Влијание Адаптер

Вежба Чак Шрафцигер Тој Стебло Малку Алатка Брза Промена Влијание Адаптер

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Карактеристики : *Висококвалитетни Материјали : Изработени од висококвалитетен јаглероден челик, може да постигне издржливост и поддршка преку секојдневна употреба за брзо менување на задачите и непречено работење.*Тркалезна Рачка што не се лизга : Удобен голем сферичен зафат, дизајн против лизгање, поудобно ракување со рацете, притиснете надолу може да го ослободи битот за исфрлање, реализирајќи брза замена во секунда.*Универзална 1/4 Шестоаголна Рачка : таа е погодна за стегање на електрични дупчалки без брза функција. Дијаметарот на стегање на чакот треба да биде поголем од 6,3 мм.Откако врската е стабилна, погодно е брзо да ги замените додатоците за електрични алати со шестоаголна рачка.*Екстрактор За завртки За поврзување : едноглавите екстрактори за завртки можат брзо да се поврзат. Екстракторите со двојна глава се применливи само 0-3 спецификации. 4 екстрактор кој го надминува дијаметарот на спротивната страна од 6,3 мм не може да се инсталира.*Повеќеслојна употреба : Користете за градење палуба, врамување дрво, инсталирање под од иверица, градежни гајби и многу повеќе*Овој конектор за брзо менување е немагнетски, има вградена стабилна брава и пружина со висока ефикасност и има одлична концентричност.Спецификации : *Материјал : Јаглероден Челик*Тип : Индексирана Вежба*Стебло : 1/4 " Шестоаголник*Должина : прибл.60мм*Количина : Вклучен е 1капакет : 1* 60мм Шестоаголно Стебло Брза Спојкабелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Блузон 60мм Вежба Чак Шрафцигер 1/4 Хексадецимален Бит Алатка За Брзо Менување Адаптер За Влијание. Нашиот предмет е изработен од издржлив материјал, со отпорни на ' рѓа и издржливи карактеристики, погоден за внатрешна и надворешна употреба и може да ја одржува својата убавина долго време. Нашиот предмет е погоден за различни прилики, како што се куќи, вили, хотели и улици, додавајќи модерен допир на вашиот домашен декор. Само користи едноставен и лесен за разбирање метод за инсталација, без потреба од професионални алатки, правејќи ја инсталацијата ветре и ви обезбедува попријатно искуство за купување. Ние сме посветени да ви обезбедиме висококвалитетни производи и одлични услуги, правејќи го вашето шопинг искуство попријатно и задоволувачко.

Карактеристики

Производи во категоријата

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00