• Ново
Hi-Line Подарок Оод. Камелеон Градина Статуа

Hi-Line Подарок Оод. Камелеон Градина Статуа

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Симпатична фигурина од камелеон. Дајте допир на светилиште за диви животни во вашата градина со додавање на овој камелеон со реални детали. Направена со полирезин, оваа фигурина е добра и за внатре и за на отворено. Тема : Животни. Боја : Зелена. Материјал : Издржлив Полирезин. Неверојатно реално. Сложени детали. Внатрешна/надворешна употреба. Одлично за декор на домот и градината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мвеомтд Жени Обична Кошула За Печатење На Денот На Благодарноста Дебел Дуксер Зимски Тркалезен Врат Топла Мека Модна Долна Облека

Стил : Секојдневен Одговара : Одговара на големината Дебелина : Стандард Како да се мие : Рачно Миење Ладн

DEN 1.00
1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84