• Ново
Без граници Јуниори Поло кошула со јака за контраст

Без граници Јуниори Поло кошула со јака за контраст

Buyers rating:
DEN 256.00

Износ

Поп -над оваа поло маица и ажурирајте го вашиот секојдневен изглед. Ова нема граници Поло е направено во ткаенина од памук за удобно, целодневно носење. Совршено за еден ден во училницата, канцеларија или за излегување ноќе со вашите пријатели! Спарете го овој поло врвот со омиленото здолниште или тексас фармерки со свежи клоци, дали сте добро да одите! Материјал : 57% памук/38% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : V-врат со јака. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело; Контрастна јака и манжетни за ракави. Женска поло маица од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници...

DEN 704.00
Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33
Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег...

DEN 239.84
Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за BMW i8 2021, дизајнирани прила

DEN 1407.84