• Ново
Женски Плус Големина Удобни Маици Чипка Шупливи Кратки Ракави V Вратот Летни Врвови За Жени Еднобојни Обични Маици

Женски Плус Големина Удобни Маици Чипка Шупливи Кратки Ракави V Вратот Летни Врвови За Жени Еднобојни Обични Маици

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : 4 X-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 128cm/50.39 "Должина : 81cm/31.89" ① Материјал 95% полиестер+5% спандекс, мека, удобна и еластична. Тој е многу мек и удобен, еластичност, мала тежина и има чувство на треперење на полите. € Дизајн ● Секојдневен стил на туники, стил на вклопување и одблесок, спојување и плисиран дизајн напред, Цврст и Цветен принт, врат Од Лажичка, Краток ракав, Брзо сушење. €Модни Карактеристики : нашите летни врвови маици блуза туника тенкови, кои имаат ливче ракав, краток ракав, И Класичен Квадратни Вратот, v вратот екипажот вратот дизајн може да додадете допир на елеганција. Лабавото вклопување ве прави да го носите цел ден удобно и опуштено. €Натпревар и Прилики : женските летни врвови лесно се облекуваат нагоре или надолу. Трендовските блузи можат да бидат спарени со хеланки, фармерки, шорцеви, миди и мини здолништа за шопинг, клуб, работа, одмор, запознавање, секојдневно секојдневно, излегување или дружење за време на викендот. Quessive service qurve прво се придржуваме до клиентот. Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по продажбата. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирана Туника Копче Надолу Обични Летни Пролетни
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирана Туника Копче Надолу Обични Летни Пролетни

Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирана Туника Копче Над�

DEN 287.68