• Ново
Inktastic Hawais Одмор Патување Женски V-Вратот Маица

Inktastic Hawais Одмор Патување Женски V-Вратот Маица

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Симпатична хаваи палми и зајдисонце дизајн За хавајски одмор Патување Inktastic Хаваи Одмор Патување Возрасни Жени V-Вратот Маица Женски Класичен Розова М. Хаваи Женски V-Вратот Маица одмор патување или пролет пауза патување сувенир со палми и зајдисонце. 5.0 мл., 100% претходно намален памук. Атлетската Хедер е 90/10 памук/полиестер. 1х1 ребро јака со митрирани v-вратот. Рамо до рамо снимање. хавајски облека облека маици возрасни hws.

Карактеристики

Производи во категоријата

Калифорнија-Сан Франциско Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Калифорнија-Сан Франциско Подарок

Оваа маица е многу мека, лесна и дише Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеењ�

DEN 255.20
Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84
Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Маица Дише Улична Облека Печатени Кратки Ракави Екипажот Вратот Лабава Дами Женски Трендовски Симпатична Облека За Плажа

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 44cm / 17.32" Ракав : 17.5 cm / 6.89" Должина : 63cm / 24.80" Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рам�

DEN 3.33