• Ново
Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирана Туника Копче Надолу Обични Летни Пролетни Маици Блузи ЗА Жени ХХХХХХЛ

Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирана Туника Копче Надолу Обични Летни Пролетни

Buyers rating:
DEN 287.68

Износ

Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирана Туника Копче Надолу Обични Летни Пролетни Маици Врвови за Жени. Оваа Модна ткаенина за кошула Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс-Стил : мода. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : краток ракав-тип На Јака : Тркалезен Врат. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. -Ќе добиете : 1 Блуза : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 37см/14,57" Должина На Ракавот : 18см/7,09" Должина : 70см/27,56" Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 38см/14,96" Должина На Ракавот : 19см/7,48" Должина : 71см/27.95" Големина : L Биста : 108cm/42.52" рамо : 39cm/15.35" Должина на ракавот : 20cm/7.87" должина : 72cm/28.35" големина : Xl Биста : 114cm/44.88" Рамо : 40cm/15.75" Должина на ракавот : 21cm/8.27" должина : 73cm/28.74" големина : 2xl Биста : 120cm/47.24" рамо : 41cm/16.14" должина на ракавот : 22cm/8.66" должина : 74cm/29.13" големина : 3xl Биста : 126cm/49.61" рамо : 42cm/16.54" Должина на ракавот : 23cm/9.06" должина : 75cm/29.53" големина : 4xl биста : 132cm/51.97" рамо : 43cm/16.93" должина на ракавот : 24cm/9.45" должина : 76cm/29.92" големина : 5xl биста : 138cm/54.33" рамо : 44cm/17.32" должина на ракавот : 25cm/9.84" должина : 77cm/30.31" : 95% полиестер,5% Спандекс. Мек, лесен, Растеглив И Мек Материјал Од Влакна, Дише и Лабаво Одговара за Носење. €Дизајн q : Женски Краток Ракав Туника Лабави Врвови Повик Плус Големина Врвови Плисирани Туника Копче Надолу Повик Летото Пролет Маици Врвови За Жени. ①Совпаѓање : Спарете Со Хеланки или Фармерки, Најдобро За Секојдневно Носење, Одмор И Канцеларија Итн. Перење се Препорачува рачно миење на ладно, но може да се мие нежно во машина; Закачете се да се исуши; Не Избелувајте. надвор од врвовите на рамената за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата