• Ново
Moitенска маица со 2-FER со цврста долга ракав со ѓердан

Moitенска маица со 2-FER со цврста долга ракав со ѓердан

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Оваа цврста долга ракава со 2-тина женски со 2-FER со ѓердан има долг ракав, капка рамо на врвот со тркалезен врат и ѓердан, и странични странични споеви на странични споеви во лабава фитинг џемпер. Tru Self Women 2-Fer со цврста долга ракав со ѓердан : 53% рајон, 44% полиестер, 3% спандекс. 2-FER W/ одвојлив ѓердан. Капка рамо. Долги ракави. Тркалезно деколте. Странични шевови. Лабаво-вклопување. Машинско миење ладно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Lee® Women'sенски исечен мета
  • Ново
Оценка на клиентот:

Lee® Women'sенски исечен мета

Ова совршено фрлање и одете култура од Ли е совршено за престој, одмори и вежби Супер мека и лесна со лаб�

DEN 367.68
Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84