• Ново
Маичка со екипаж на екипаж на кратки ракави

Маичка со екипаж на екипаж на кратки ракави

Buyers rating:
DEN 420.96

Износ

Како одличен пар фармерки, чиста и едноставна маица е суштински дел од секоја гардероба. Овој од време и TRU е особено уникатен со мека мешавина од памук, модален и спандекс што ќе ве одржува пријатно без разлика дали сте на часовникот или уживате во некое време на време во удобноста на вашиот дом. Збир на кратки ракави, деколте на екипажот и директно завршете го овој мета. Достапно е во најразлични забавни бои за да изберете за да можете да ја најдете совршената за вас. Носете го со пар од вашите омилени дното за изглед што нема да ве насочи погрешно. Маица за есенцијален кратки ракави за време на време и TRU, маица : 58% памук, 39% модал, 3% спандекс. Маица со краток ракав. Цврста боја. Деколте на екипажот. Лесен обележје за удобност. Достапно во разновидни бои. Машината измијте ладно одделно или со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот

Гузом Женски Маици Клиренс Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Слатки Обични Маици За Вратот

DEN 159.84
Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава

Немојте Да Се Исушите.НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд д

DEN 156.64