• Ново
Хаит Дами Дрво Печатени Долги Ракави Пуловер Облека Елен Печатење Врвови Одмор V Вратот Маица Стил-J S

Хаит Дами Дрво Печатени Долги Ракави Пуловер Облека Елен Печатење Врвови Одмор V Вратот Маица Стил-J S

Buyers rating:
DEN 243.04

Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Маици Со Долги Ракави, Божиќни Блузи За Жени, Божиќна Маица Тип : Елен Печатен, Печатење На Дрво Боја : Како Што Е Прикажана Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL5 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекснеклин : V Ѓердан : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut, Fall,Зима,Прилики : Секојдневно Носење,Божиќ, Празник, Божиќ, Училиште, Датум, Работа, Одмор, Забава, Плажа, Шопинг, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Fall!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Еленска Печатена Маичка Блуза, Женски Врвови За Печатени Туники 4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Божиќ, Божиќен Празник, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Божиќна Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Божиќни Кошули За Жени, Маица Со Пуловер Со Долги Ракави, Маица За Божиќни Празнични Врвови. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Се Чувствува Меко и Лесно, Со Вистинска Количина На Истегнување. Дизајн-Смешни Графички Божиќни Кошули За Жени Карактеристики со Долг Ракав, V Врат, Лабаво Вклопување, Секојдневен Дизајн На Елен печатење. Оваа Симпатична Кошула За Новогодишна Елка Е Вашиот Совршен Избор!. Повод - Оваа Кошула е Совршен Подарок за Мама или Сестра, Родендени, Божиќ или Празници. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава

Немојте Да Се Исушите.НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд д

DEN 156.64