• Ново
ЈАС За Исус Исус Љубовник Модна Женска Графичка Маичка Кошула Со Кратки Ракави Со Удобно Истегнување И Стилски Принт, Летни Врвови За Жени

ЈАС За Исус Исус Љубовник Модна Женска Графичка Маичка Кошула Со Кратки Ракави Со Удобно Истегнување И Стилски Принт, Летни

Buyers rating:
DEN 271.84

Износ

Барате стилска и удобна маица за секојдневно носење, лежење низ куќата, патување или следната фитнес класа? Не гледајте подалеку од нашата женска стандардна маица со кратки ракави! Со кул и трендовски графички дизајн на предната страна, оваа кошула сигурно ќе даде изјава каде и да ја носите. Плус, мекиот и дише материјал обезбедува крајна удобност, додека малото истегнување во ткаенината обезбедува совршено вклопување што ќе му ласка на секој тип на тело.Не само што оваа кошула е стилска и удобна, туку е и практична и издржлива. Со својата ткаенина за лесна нега која се спротивставува на намалување и избледување, оваа маица е одлична инвестиција која ќе трае за многу носења што доаѓаат. Можете лесно да го миете рачно или машинско перење, и брзо се суши за ваша погодност. Само задолжително користете благ детергент и избегнувајте предолго користење белило или натопување. Чувајте ја температурата на перење под 45 ° C за најдобри резултати.Без разлика дали барате симпатичен врв за носење на состанок, графичка маичка за вашето следно излегување или удобна кошула за одмор дома, нашата женска стандардна маица со кратки ракави е совршен избор. Со својот разноврсен дизајн, добро се комбинира со сѐ, од фармерки до здолништа, и сигурно ќе стане главен производ за гардероба што ќе го посегнувате одново и одново. Па зошто да чекаме? Нарачајте своја маица денес и доживејте совршена комбинација на стил и удобност! 1. Нашите женски врвови имаат привлечна графика што ви овозможува да го изразите вашиот личен стил. Издвојте се од толпата со нашите курирани дизајни кои комбинираат мода и забава. Поврзани клучни зборови : графички маици за жени, слатки врвови за жени. 2. Направени со мек и удобен материјал кој има вистинска количина на истегнување, овие Маици можат да се прилагодат на обликот на вашето тело и да ги подобрат вашите облини. Совршен за долги часови во канцеларија, лежење низ куќата или удирање во теретана со стил. 3. Разноврсна облека : Без разлика дали одите на ден, лежите дома, вежбате или патувате, оваа кошула е совршена за секоја пригода. (Клучни зборови : женски врвови, слатки врвови за жени) 4. ЛЕСНА НЕГА : Нашите маици се лесни за нега, што ги прави погодни за зафатени поединци. Тие можат да бидат рачно измиени или машински измиени и не бараат посебен третман. Причини за купување : Погодно За зафатени поединци, лесни за одржување. Клучни зборови : женски врвови, слатки врвови за жени. 5. Совршено Вклопување : Ласкав и лесен за носење крој што ја прави оваа кошула одлична компонента на секоја гардероба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84
Калифорнија-Сан Франциско Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Калифорнија-Сан Франциско Подарок

Оваа маица е многу мека, лесна и дише Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеењ�

DEN 255.20