• Ново
Lee® Women'sенски исечен мета

Lee® Women'sенски исечен мета

Buyers rating:
DEN 367.68

Износ

Ова совршено фрлање и одете култура од Ли е совршено за престој, одмори и вежби. Супер мека и лесна со лабава, опуштена вклопување, оваа маичка изгледа одлично слоевито под вашата омилена јакна од Jeanан или поштенски качулка и парови совршено со вашите омилени фармерки или шорцеви со високи половини. Boxy Fit работи двојно време - давајќи ви слобода на движење додека ја покажувате секоја крива. Не барајте повеќе за безвременски, класичен мета што никогаш не излегува од стил. Лабава, опуштена вклопена. Иконски етикетирање на Ли. Премиум плетена ткаенина. 54% памук, 39% полиестер, 7% спандекс. Стил #112325033.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Блузи За Жени Дозвола - Продажба Краток Ракав Плус Големина Печатење Цветни Шема Копчиња Маици Круг Вратот Класичен Лабава

Немојте Да Се Исушите.НАШИОТ ДИЗАЈН ОДРЖЛИВА ИДНИНА сѐ доаѓа со метод, од истражување на модниот тренд д

DEN 156.64
Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84