• Ново
Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина, Материјали За Шиење,Разнобојни

Соимои Печатење На Кучиња, Памучна Камбрика, Ткаенина За Ватирање Што Ја Продава Дворот Широка, Памучна Ткаенина Со Средна Тежина,

Buyers rating:
DEN 95.84

Износ

ИЗБРАВТЕ : Памучна Камбрика - - - Мери 42 инчи (106 см) Широк 100% памук.КАРАКТЕРИСТИКИ : број На Предиво-60-ти*60-ти Завиткајте : 60 Ткаенина-60, Густина : 92*88, Тежина : 3,52 Мл По Двор ПАМУЧНА КАМБРИКА : Памучната Камбрика е фина, тенка ткаенина која е мека/ тесно ткаена и е третирана за да му даде благ сјај. Вообичаено се користи за школки за перници и јоргани и игла, летен фустан, Шамиче, облоги за фустани итн. ПРОДАДЕНИ ОД ДВОРОТ : Продадени во 1 Двор (36" или 92 см) чекори. Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина. ВИСОКОКВАЛИТЕТНО ПЕЧАТЕЊЕ : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. НЕГА ЗА ПЕРЕЊЕ : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно. Тагови : ткаенина за ватирање покрај дворот памук, ткаенина за печатење покрај дворот, памучна ткаенина за шиење, ткаенина за шиење за печатење, Ткаенина за Ватирање, печатена занаетчиска ткаенина, памучна ткаенина, печатена памучна ткаенина, дизајнерска ткаенина, Азиска ткаенина, памучна ткаенина покрај дворот, одржлива ткаенина, печатење по нарачка, прилагодено печатење ткаенина што сте ЈА ИЗБРАЛЕ : Памучна Камбрика- Мерки 42 инчи (106 см) широк 100% памук. ① КАРАКТЕРИСТИКИ : предиво брои-60-ти*60-ти Завиткајте : 60 Ткаенини-60, Густина : 92*88, Тежина : 3,52 Мл ПО ДВОР ГСМ. Памучна КАМБРИКА : Памучната Камбрика е фина, тенка ткаенина која е мека/ тесно ткаена и е третирана за да и даде мал сјај. Вообичаено се користи за школки за перници и јоргани и игла, летен фустан, Шамиче, облоги за фустани итн. € ПРОДАДЕНИ ОД ДВОРОТ : Продадени во 1 Двор (36" или 92 см) чекори. Нарачувањето на повеќе Дворови со ист дизајн ќе резултира со една количина што постојано работи во максимална можна должина. ● ВИСОКОКВАЛИТЕТНО ПЕЧАТЕЊЕ : ние користиме готс (Глобален Стандард За Органски Текстил) сертифицирано Мастило и хемикалии пред пост за производство на ткаенина, што ја прави нашата ткаенина и безбедна за повеќенаменска употреба. ● НЕГА ЗА ПЕРЕЊЕ : средно перење во машина, Топло железо, Железо додека е влажно. € ТАГОВИ : ткаенина за ватирање покрај памук во дворот, ткаенина за печатење покрај дворот, памучна ткаенина за шиење, ткаенина за шиење за печатење, Ткаенина за Ватирање, печатена занаетчиска ткаенина, памучна ткаенина, печатена памучна ткаенина, дизајнерска ткаенина, Азиска ткаенина, памучна ткаенина покрај дворот, одржлива ткаенина, печатење по нарачка, прилагодено печатење ткаенина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за BMW I целата заштита на времето за автомобили, камиони,

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот за автомобили Постави за BMW i8 2021, дизајнирани прила

DEN 1407.84
Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица

Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Јаже Со Плетенка за Кучето Стафордшир Бул Териер...

DEN 496.00
Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.

Ove Decors бесконечен 47 3 / 8 во комплет за туширање во Пасадена со безделен пивот за туширање, нуди вид на едно

DEN 4799.68
Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33