• Ново
Кралства На Амалур Повторно Пресметување, THQ-Нордиски, Нинтендо Прекинувач, 811994022912

Кралства На Амалур Повторно Пресметување, THQ-Нордиски, Нинтендо Прекинувач, 811994022912

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Хитот РПГ се враќа! Од главите На најпродаваниот автор Р. А. Салваторе, креаторот На мрестење Тод мекфарлејн и постарите Свитоци IV : водечкиот дизајнер на заборавот Кен ролстон, доаѓа кралства на амалур : повторно пресметување. Ремастериран со неверојатни визуелни слики и префинета игра повторното пресметување обезбедува интензивна, прилагодлива борба СО РПГ во распространетиот свет на игри.откријте ги тајните на амалур, од живиот град rир до огромниот регион далентарт до мрачните зандани на Пештерите во Салата бриганд. Спасете го светот распарчен од злобна војна и контролирајте ги клучевите за бесмртноста како првиот воин што некогаш воскреснал од раките на смртта. Изградете идеален карактер за најинтензивна борба, избирајќи од безброј комбинации на вештини, способности, оружје и парчиња оклоп. Револуционерниот систем на судбината ви овозможува континуирано да ја развивате класата на карактери во вашиот стил на игра. Беспрекорно Интегрирајте магични и навалички напади додека преземате голем број непријатели во големи борбени секвенци и завршете ги со брутални убиства на смена на судбината.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00