• Ново
Хемотон САМОСТОЈНО Сликарство На Дрво Маракас Недовршени Рачно Насликани Фаворизира Партијата Маракас

Хемотон САМОСТОЈНО Сликарство На Дрво Маракас Недовршени Рачно Насликани Фаворизира Партијата Маракас

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Манистор од пазарот На Џојбај.Опис. Оваа играчка со музички ударни инструменти што им овозможува на децата да се движат, да го чувствуваат rамот, да го откријат потенцијалот и чувствителноста на музиката и аудиото и да негуваат интерес за музика. Можете исто така да си играте со вашите деца за да создадете поголема интеракција помеѓу родителите и децата. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано. - Материјал : Дрво. - Големина : Околу 12,00Х4, 00Х4, 00см/4, 72Х1, 57Х1, 57ин. - Тие се одлични играчки за тренирање на координацијата на раката и очите на вашето дете. Заслужуваш да имаш. - Креативни и интересни, тие можат да донесат мали изненадувања на забавите и музичките фестивали во градинките. - Недовршените мараки можат да вежбаат вештини на малите, вештини за цртање и да им дадат чувство на достигнување. - Одлично за изработка на занаети во училница, училиште или дома, давајќи ви можност да насликате палми и други модели на нив. - Ударните мараки се мали и компактни, песочниот чекан е лесен и удобен за играње на децата. Тие се одлични играчки за тренирање на координацијата на раката и очите на вашето дете. Заслужуваш да имаш. |Креативни и интересни, тие можат да донесат мали изненадувања на забавите и музичките фестивали во градинките. |Недовршените мараки можат да вежбаат вештини на малите, вештини за цртање и да им дадат чувство на достигнување. |Одлично за изработка на занаети во училница, училиште или дома, давајќи ви можност да насликате палми и други модели на нив.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица
  • Ново
Оценка на клиентот:

Амангни Животот е. Стафордшир Бул Териер Куче Црна Јаже Нараквица, Совршен Стафордшир Бул Териер Куче Подароци, Врежана Нараквица

Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Јаже Со Плетенка за Кучето Стафордшир Бул Териер...

DEN 496.00