• Ново
Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски подарок за баба-[розово злато б

Анавија среќен 50-ти роденденски подароци од не'рѓосувачки челик моден ѓердан роденденска картичка накит подарок за неа, роденденски

Buyers rating:
DEN 959.20

Износ

Shappy Happy 50 -ти роденденски ѓердан картичка и подарок за накит Овој нежен роденденски ѓердан има бесконечен двоен прстен шарм, виси од деликатниот ланец од не'рѓосувачки челик. Секој ѓердан во оваа колекција доаѓа со незаборавен цитат отпечатен на картичката ASH за да ја искажете вашата убов. Тоа прави убав и искрен подарок за девојка. Ѓердан со двојно прстен од не'рѓосувачки челик е прекрасна и уникатна идеја за подароци за в Valentубените. ✿materials Јас користам 316 L хируршко одделение од не'рѓосувачки строги материјал за да направам накит, што гарантира дека нема да избледи или изгуби сјај во кое било време, и е хипоалергичен, што го прави безбеден за алергиски луѓе. ✿ Упатства за нега Иако користените материјали се изработени од не'рѓосувачки челик, ви препорачувам да не спиете, да пливате или да спреј хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување Долготрајноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина на приврзок : 0,90 "LX 0,55" W. 16+2 "кабелски ланец. Ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

Карактеристики

Производи во категоријата