• Ново
Герсон Висока Батерија Работи Осветлена Сина Метал Цвет Во Тенџере

Герсон Висока Батерија Работи Осветлена Сина Метал Цвет Во Тенџере

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Направете прекрасен пролетен дисплеј со овој прекрасен осветлен син метален цвет. Ова уникатно украсно парче на врвот на масата е високо 16,3 инчи и работи со батерија, овозможувајќи разновидност при поставување насекаде во вашиот дом. Во форма на цвет на хидрогени, цветот е светло небесно-сина боја и е расфрлан со неколку енергетски ефикасни, топли БЕЛИ LED светла. Цветот на хидрогени е поврзан со природно зелено стебло украсено со лист, со сива метална основа за тенџере. Ова прекрасно парче работи со батерии и вклучува функција за тајмер. Ставете го овој цвет насекаде во вашиот дом за да го нагласите вашиот личен декор или подарете го како подарок за затоплување на куќата на пријател. 16,3-инчен висок син метален цвет. Цветот е обликуван како цвет на хидрогени, а ливчињата се убава светло-сина боја. Центриран во секој цвет е енергетски ефикасна, топла БЕЛА ЛЕД светлина, додавајќи неверојатни 51 светла низ целото парче. Цветот работи со батерија и бара 3a батерии (не се вклучени). Цветот вклучува пригодна карактеристика на тајмерот, што ви овозможува да го запалите парчето 6 часа пред да го исклучите 18 часа. Оваа уметничка скулптура е наменета само за внатрешна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ove Decors Pasadena 47- in. W внатре.

Ove Decors бесконечен 47 3 / 8 во комплет за туширање во Пасадена со безделен пивот за туширање, нуди вид на едно

DEN 4799.68
Дете од моето девојче печатено стр
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дете од моето девојче печатено стр

Вашето мало девојче ќе изгледа толку симпатично во комбинација во ова мое дете од бебето Девојче од беб�

DEN 1.00
Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студио Wynwood Printed Town & City Canvas Art Print

Маја Вронка Вода на Виста Виста, е вешто направено современо уметничко дело од вистински уметници...

DEN 704.00
Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Разновиден ботанички аранжман за аранжман на ботанички и цветни графички уметности сјај сива врамена уметничка печатена wallидна

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.33
Спам единечен класик, 2. мл
  • Ново
Оценка на клиентот:

Спам единечен класик, 2. мл

Спам единечен класичен, торбички со 3 унци нуди погодност на едно ново ново ниво За брза закуска, еден се�

DEN 1.33
Skechersенски ветре Кали Клиз 2.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Skechersенски ветре Кали Клиз 2.

Празнични бои и удобна удобност се комбинираат во Skechers Foamies® : Cali Breeze 2.0 чевли на пацифичкиот брег Овој и�

DEN 239.84