• Ново
Герсон Висока Батерија Работи Осветлена Сина Метал Цвет Во Тенџере

Герсон Висока Батерија Работи Осветлена Сина Метал Цвет Во Тенџере

Buyers rating:
DEN 1.33

Износ

Направете прекрасен пролетен дисплеј со овој прекрасен осветлен син метален цвет. Ова уникатно украсно парче на врвот на масата е високо 16,3 инчи и работи со батерија, овозможувајќи разновидност при поставување насекаде во вашиот дом. Во форма на цвет на хидрогени, цветот е светло небесно-сина боја и е расфрлан со неколку енергетски ефикасни, топли БЕЛИ LED светла. Цветот на хидрогени е поврзан со природно зелено стебло украсено со лист, со сива метална основа за тенџере. Ова прекрасно парче работи со батерии и вклучува функција за тајмер. Ставете го овој цвет насекаде во вашиот дом за да го нагласите вашиот личен декор или подарете го како подарок за затоплување на куќата на пријател. 16,3-инчен висок син метален цвет. Цветот е обликуван како цвет на хидрогени, а ливчињата се убава светло-сина боја. Центриран во секој цвет е енергетски ефикасна, топла БЕЛА ЛЕД светлина, додавајќи неверојатни 51 светла низ целото парче. Цветот работи со батерија и бара 3a батерии (не се вклучени). Цветот вклучува пригодна карактеристика на тајмерот, што ви овозможува да го запалите парчето 6 часа пред да го исклучите 18 часа. Оваа уметничка скулптура е наменета само за внатрешна употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00