• Ново
Активна страна на Активната страна на Данскин, активен

Активна страна на Активната страна на Данскин, активен

Buyers rating:
DEN 543.84

Износ

Страничната мета од Данскин е затегната и влагата е совршена за какво било интензивно работење. Доаѓа во светло бела, розова боја на топлина во боја и боја на црна сол. Одликувајќи се со опуштени детали за вклопување и прилагодливи детали со еластичен цртеж, овие кошули се исклучително разноврсни. Willе сакате да ги извлечете овие врвови од плакарот за време на секој ден за теретана! Грижа : Машинско миење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените оз. Кул Маица За Возење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените оз. Кул Маица За Возење

4.0 мл., 100% полиестер интерлок50+ УПФ рејтингдвоен игла шиење на вратот, ракавите и долниот хемперфект за п�

DEN 271.84
Калифорнија-Сан Франциско Подарок
  • Ново
Оценка на клиентот:

Калифорнија-Сан Франциско Подарок

Оваа маица е многу мека, лесна и дише Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеењ�

DEN 255.20
Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гузом Женски Маици Клиренс-Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Кратки Ракави Симпатична Обична Маица За Вратот На Екипажот

Гузом Женски Маици Клиренс Печатени Удобни Лабави Врвови Помлади Врвови Слатки Обични Маици За Вратот

DEN 159.84