• Ново
Активна страна на Активната страна на Данскин, активен

Активна страна на Активната страна на Данскин, активен

Buyers rating:
DEN 543.84

Износ

Страничната мета од Данскин е затегната и влагата е совршена за какво било интензивно работење. Доаѓа во светло бела, розова боја на топлина во боја и боја на црна сол. Одликувајќи се со опуштени детали за вклопување и прилагодливи детали со еластичен цртеж, овие кошули се исклучително разноврсни. Willе сакате да ги извлечете овие врвови од плакарот за време на секој ден за теретана! Грижа : Машинско миење.

Карактеристики

Производи во категоријата