• Ново
Угодни жени Метална Рака Рок Музика Прсти Ѓаволски Рогови СЕДИШТЕ Маичка

Угодни жени Метална Рака Рок Музика Прсти Ѓаволски Рогови СЕДИШТЕ Маичка

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

АВТЕНТИЧНИ Please Me Tees qrand метална Рок Музика Отпечатени Прсти Со мастила на база на вода на маичка во мек стил за дами. Отпечатено на најквалитетен чешлан памук и печатено со еколошко мастило за супер меко чувство.Одлично за : Роденденски Подарок, Божиќен Подарок, Подарок За Ханука, Подарок За Љубители На Спортот, Бар Мицва, Лилјак Мицва. Ги имаме овие за сите во семејството : Машки, Женски, Млади, Мали Деца, Бебиња, Деца, Момчиња, Девојчиња и Доенчиња! • Печатени во САД. • 4.5 мл 100% Рингспун памук. • Ракави Со Двојна Игла, Рабови, Врски. • Еколошки Мастила На База На Вода. * Пребарајте го нашиот целосен каталог за жени, мажи, млади и доенчиња!.

Карактеристики

Производи во категоријата