• Ново
Среќен Мајки Ден Кошула За Жени Благословени Да Се Нарече Мајка Симпатична Сончоглед Маица Бела Мала

Среќен Мајки Ден Кошула За Жени Благословени Да Се Нарече Мајка Симпатична Сончоглед Маица Бела Мала

Buyers rating:
DEN 255.20

Износ

Додадете боја во вашата униформа гардероба Со Женска Маица За Печатење О-Врат, блуза со кратки ракави направена од полиестер за удобност. Плус, тоа е без етикети, така што вашата кожа нема да биде иритирана од изгребани етикети. Изразете ги вашите мисли за моментот со оваа маичка со дизајн на пуловер на вратот на екипажот и графички принт. Кошулите се перат во машина или се перат рачно за лесна нега. Дизајн : предниот дел На Маичката е отпечатен со дезени, користејќи печатени илустрации, печатење во боја на вратоврска, кратки ракави и дизајн на тркалезна јака за да се донесе лежерен и модерен изглед. Нема да можете да одолеете на неговиот шарм, туку и да уживате во пофалбите на другите. Изработен од лесна, мека и еластична ткаенина, многу е удобен и погоден за целодневно носење. Инструкции за одржување : предлог превртете и измијте ја машината во ладна вода. Свртете внатре и исушете на ниска температура. Не избелувајте. Оваа маичка е совршена за секојдневен изглед со хеланки, фармерки, шорцеви, здолништа. Совршен за секојдневно секојдневно носење и секоја пригода, особено за канцеларии, забави, клубови и состаноци. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини Пред Да Купите. Совети : [Големина и Големина]Ако вашата големина е помеѓу две големини, се препорачува да изберете поголема големина.

Карактеристики

Производи во категоријата