• Ново
&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer

&H Крајната Акции Резервоарот De-Icer

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Клиентите На К немаа друг избор освен да ги купат овие скапи за да управуваат со одмрзнувачи, дури и кога не им требаше. Ние го решивме овој проблем со создавање на цела линија на одмрзнувачи заедно со пригодна зона за да го изберете точниот одмрзнувач, секој пат. Со секој одмрзнувач е вклучен и бесплатен безбедносен клип за кабел. Овој генијален клип го прицврстува одмрзнувачот на работ на резервоарот, кофата или садот за да помогне да се спречи џвакање, креветче или отстранување на одмрзнувачот од резервоарот. Кога станува збор за свежа вода, К види зона шема за моќност потребни за вашата област и големината на резервоарот. Овој уред е ригорозно тестиран и е сертифициран од МЕТ Лаборатории за да ги надмине американските и Канадските стандарди за електрична безбедност. Дизајниран Од К&Х СО ПОВЕЌЕ од 20 години искуство во создавање безбедни, иновативни, квалитетни производи. Овој Крајниот Резервоар За Акции К&Х Користи моќност од 1000 Вати.

Карактеристики

Производи во категоријата

6,5 22 куки за добредојде, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

6,5 22 куки за добредојде, црна

Овие луксузни декоративни куки го претвораат организирањето и украсувањето на вашиот дом во еден лесен

DEN 1119.84
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08