• Ново
Жени Обични Цврст Круг Вратот Три Четвртини Ракави Кошула Блуза Лабава Туника Врвот

Жени Обични Цврст Круг Вратот Три Четвртини Ракави Кошула Блуза Лабава Туника Врвот

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Специјален ракав/о Нек/дизајн на Спојување. Изработен е од висококвалитетни материјали, издржлив за секојдневно носење!. Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Сите. Пол : Жени. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Материјал : Полиестер . Тип На Шема : Цврст. Должина на ракавот : Краток Ракав. Деколте : О Вратот. Декорација : Спојување. Силуета : Лабава. Што добивате : 1 Х Кошулиграфски Кошули Жените Работат Кошули под 10 Преголеми Тексас Кошула за Женска Табела : . Големина : С САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 120см/47.24" Рамо До Ракав : 53см/20.87" Должина На Грбот : 86см/33.86"Големина : М САД : 16 ЕУ : 46 БИСТА : 125см/49.21" Рамо До Ракав : 53см/20.87" Должина На Грбот : 87см/34.25"Големина : Л САД : 18 ЕУ : 48 БИСТА : 130СМ/51.18" рамо до ракав : 54см/21.26" должина на грбот : 88см/34.65"големина : xl сад : 20 еу : 50 биста : 135см/53.15" рамо до ракав : 54см/21.26" должина на грбот : 89см/35.04"големина : ххл сад : 22 Еу : 52 БИСТА : 140см/55.12" Рамо до ракав : 55см/21.65" Должина На Грбот : 90см/35.43" Сезона : пролет/лето/fall пол : жени. Должина На Ракавот3/4 Деколте На Ракавот : О Врат. Стил : Дневен/Секојдневен/Плажа. Декорација : Никој. Изработен Е Од Висококвалитетни Материјали, Издржлив За Секојдневно Носење!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Маици за Жени Слатки Маици За Вежбање Денот На Независноста Рачна Кошула Без Ракави Знаме Женски Резервоар За Камизола Вратот

Стил : Секојдневно / Секојдневно Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Големина На Сликата Пред Купувањето За Д

DEN 281.44