• Ново
Пренослив Диспензер За Ленти Дозер За Налепници За Домаќинство Професионален Секач За Ленти Канцелариско Снабдување

Пренослив Диспензер За Ленти Дозер За Налепници За Домаќинство Професионален Секач За Ленти Канцелариско Снабдување

Buyers rating:
DEN 254.08

Износ

Опис. Ова е секач за ленти и е исто така добар за учење канцеларија и други материјали. Премиум пластичен материјал, цврст и издржлив, може да се користи долго време. Можете да ја организирате и чувате вашата лента во овој диспензер. Многу лесен за употреба. Карактеристики. - Боја : Златна. - Материјал : Пластика. - Големина : 12, 00Х6, 00Х4, 70см/4, 72Х2, 36Х1, 85ин. - Изработен од пластичен материјал од висока класа, кој може да биде издржлив и може да се користи долго време. - Исклучителна и одлична изработка, добар материјал, симпатичен, издржлив и практичен. - Рабовите се мазни и кружни, без бруси и нема да ја оштетат кожата. - Совршено е за канцелариски, училишни и семејни активности, бележници, уметнички проекти итн. - Удобен и лесен диспензер за фиока за биро или пренослива употреба. Изработен од пластичен материјал од висока класа, кој може да биде издржлив и може да се користи долго време. Исклучителна и одлична изработка, добар материјал, симпатичен, издржлив и практичен. Рабовите се мазни и кружни, без бруси и нема да ја оштетат кожата. Совршен е за канцелариски, училишни и семејни активности, бележници, уметнички проекти итн. Удобен и лесен диспензер за фиока за биро или пренослива употреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материј

DEN 3.00
Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фицхарис, Тим Црно Украсено Дрво Врамено Со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов-гребен манта зраци-Островот Пенида-Индонезија

Фицхарис, Тим 18х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со Наслов гребен ман

DEN 3.33